Masz pytania? Zadzwoń 22 569 91 91 lub napisz lapena|lapena.pl| |lapena|lapena.pl
Irmco

Kim jesteśmy

Firma Lapena specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych środków smarnych IRMCO do obróbki plastycznej metali.

Wyróżnia Nas indywidulane podejście do klienta. W zależność od procesu produkcyjnego i oczekiwań dobieramy właściwy środek smarny skupiając się nie tylko na technicznym rozwiązaniu problemu ale także na obniżeniu kosztu wyprodukowania detalu poprzez eliminację dalszych procesów stosowanych przy użyciu olejowych środków smarnych np. mycie detali, itp.

Poza środkami smarnymi oferujemy również urządzenia do ich aplikacji. Specjalizujemy się w urządzeniach natryskowych do minimalnego smarowania.

Kompleksowa oferta środków smarnych w połączeniu z systemami ich nanoszenia ustabilizowała naszą pozycję na rynku, gdzie znani jesteśmy z profesjonalnego podejścia do pracy którą wykonujemy.

O Irmco

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem IRMCO w Polsce. Zajmujemy się sprzedażą i wsparciem technicznym dla Naszych klientów.

Firma IRMCO powstała w 1914 r w USA. Od początku działalności skupia się na produkcji innowacyjnych środków smarnych do obróbki metali.
W latach 70-tych IRMCO rozpoczęło produkcję bezolejowych środków smarnych.
Od tego czasu IRMCO postrzegane jest jako międzynarodowa firma tworząca unikalne, bezolejowe środki smarne od obróbki metalu. Więcej na stronie www.irmco.com.